NAŠE SLUŽBY

Zaměřujeme se především na preciznost a rychlost naší práce. Příležitost, která se naskytla dnes, se už nemusí nemusí nemusí víckrát opakovat.

Lokální Reklama

Dávno už nehledáme kadeřnictví nebo restauraci ve Zlatých stránkách. Dnes nám stačí do vyhledávání napsat "restaurace" a můžeme se podle recenzí, fotografií a otevírací doby rozhodnout, kam půjdeme na oběd.

Pracujeme s mapovými podklady od Seznamu a Google a za pomoci ověřených metod zviditelňujeme firmy v mapách. Lokální reklama je jeden z nejúčinnějších prostředků získání nové klientely v určité oblasti.

Marketingové konzultace

Vymazlená online prezentace, reklama a nastavení strategie na sociálních sítích, tvoří jeden ze základních stavebních kamenů podnikání v dnešní době.

Navrhujeme neotřelé nápady pro inovaci důležitých částí Vaší firemní on-line prezentace. Při kreativním řešení v rámci konzultace vždy dbáme na zanechání příjemného dojmu v souladu s Vaší firemní filozofií.

Social Media Marketing

Facebook, Instagram a YouTube patří současně k nejnavštěvovanějším stránkám na Internetu s miliardami uživatelů, kterým můžeme Váš obsah nabídnout.

V rámci Social Media Marketingu poskytujeme vytváření, nastavení a optimalizaci profilů, tvorbu a korekci reklamních kampaní, poradenství, spolupráci s influencery a individuálně i kompletní správu firemních účtů s tvorbou relevantního obsahu.Firemní identita a Branding

Jeden ze základních předpokladů výběru produktu je pro každého člověka značka. V našich životech dokonale naplňuje touhu odlišit se od ostatních a firmám umožňuje budovat svůj příběh a postavení.

Každá značka, kterou známe, má své charakteristické znaky, které čerpají z psychologie lidského vnímání. Celkový design firemní identity prostupuje všemi marketingovými odvětvími od digitálních, až po tištěné materiály.

Produktová fotografie

Produktová fotografie je obor, který k reklamě neodmyslitelně patří. Umožňuje zachytit vlastnosti inzerovaného výrobku v podobě, v jaké ho zákazník po koupi obdrží. Fotografie předmětu by měla jasně "hovořit" o nejdůležitějších funkčních vlastnostech a o odlišnosti výrobku od konkurence. Zákazník se podle fotografií většinou rozhoduje, zda si produkt pořídí, nebo nikoliv.

Grafika

Grafika patří k nejdůležitějším částem firemního marketingu. Tvoří vizuální prezentaci firmy, která je dle aktuálních trendů velmi oblíbená. Designově čisté bannery, loga a fotky se s příchodem digitálních technologií postupně staly prostředkem sdílení pocitů a emocí mezi lidmi napříč světem. 

Do našich grafických prací proto promítáme celkovou informační hodnotu, kterou se chce klient prezentovat.

Individuální služby

Nenašli jste mezi službami to, co zrovna potřebujete?

Neváhejte se na nás obrátit a my Vámi s rádi probereme individuální řešení Vašeho přání.


Různé situace … různý přístup

Rádi si Vaši představu vyslechneme a společně sestavíme řešení